ŠKOLNÍ DRUŽINA Korálek - Jak jsme se měli v ZÁŘÍ?

Po prázdninách jsme se těšili na staré i nové kamarády. Na to, až si budeme společně hrát, vyrábět, malovat a sportovat.

Nové děti se seznámily s bezpečností a organizací školní družiny. Slunečné zářijové počasí nám dovolilo trávit venku téměř každý den. Dopravní hřiště otevřelo brány a my jsme to rozjeli na koloběžkách, kárách a kolech.

Na řadu přišlo i zábavné tvoření korálků, vláčků, sluníček, bramborových ježků či jiných dekorací z přírodnin.

Taky nás navštívili dva vzácní hosté - Léto a Podzim. Zavzpomínali jsme na prázdniny a letní radovánky, zazpívali písničku o sluníčku a tím se s Létem rozloučili. Podzim jsme přivítali písní o září a on nám zase přinesl své dary, které jsme mohli i ochutnat. A  tím se pustil do vládnutí.

Koncem měsíce jsme opět navštívili kino, kde jsme shlédli rodinný film „Já, padouch 4“.

První měsíc nového školního roku byl plný seznamování, nových zážitků a radosti.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo na  Flickru.